A A A

Witam serdecznie w mojej mini galerii. Malarstwo, elementy dekoracyjne, batik, tkanina, wystrój wnętrz to dziedziny, które zawsze były i będą moim motorem napędowym do pracy twórczej i artystycznych poszukiwań.

Nowe zadania, indywidualne zlecenia to coś, co bardzo lubię. Zadania te  powodują, że czas poszukiwań nigdy się nie kończy, a godziny spędzone w pracowni lub z aparatem fotograficznym zaliczam do bardzo udanych. Każde zamówienie indywidualne traktuję jako wyróżnienie i uznanie, dlatego z dużym poświęceniem i zaangażowaniem przystępuję do pracy. 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac, zachęcam do nawiązania współpracy, oczekuję na listy, uwagi i komentarze.

 

tekst/zdjęcia Genowefa Obuchowicz

Moim pierwszym nauczycielem malarstwa i rysunku w Liceum Plastycznym w Supraślu był wspaniały profesor znany białostocki  artysta malarz Wiesław Jurkowski, on sprawił że w wolnych chwilach chętnie sięgam po pędzel, sztalugi i inne akcesoria niezbędne do eksperymentowania w pracowni. Przyznam ,że są to godziny intensywnej pracy jednak zaliczam je do chwil spokoju, wyciszenia i relaksu.

Katalog nr.1

 

 

Podkategorie