A A A

Technika decoupage polega na dekorowaniu przedmiotów poprzez naklejanie na nie np.: papierowej serwetki, zdobionego papieru ryżowego lub obrazków z innych materiałów.

W ten sposób możemy odświeżyć stare, ulubione przedmioty i nadać im nowy, atrakcyjny wygląd. Zapraszam na prowadzone przeze mnie warsztaty Twórcze "Podstawy techniki Decoupage" Korzenie decoupage sięgają XVII wieku. Od tamtej pory przeszedł wiele transformacji, aby dziś stać się sposobem na odkrycie własnej kreatywności przez wiele osób na całym świecie Wspaniałość tej techniki polega na tym, że każdy, kto pozna jej podstawy może własnoręcznie odmieniać swoje otoczenie tworząc piękne przedmioty dla siebie i swoich bliskich.

Technika ta nie wymaga wielkich nakładów finansowych, specjalnych sprzętów, nie jest tez czasochłonna. Pozwala znakomicie zrelaksować się i odpocząć od codziennej szarej rzeczywistości, uwolnić potencjał twórczy w całej okazałości. Na warsztatach wykonasz krok po kroku swoja pierwszą pracę decoupage. Dowiesz się jak przygotowywać przedmiot do metamorfozy, jakich preparatów używać, w jaki sposób komponować motywy, jak przyklejać, malować oraz wykańczać prace.

Pracę, którą wykonasz, zabierasz do domu. Kurs ten jest przeznaczony dla początkujących, dlatego zapraszamy osoby, które jeszcze nie znają techniki decoupage.