A A A

Donice cementowe przygotowujemy do własnego ogrodu, będą one upiększać i służyć nam przez kilka lat, kształt i formę projektujemy sami i realizujemy go na warsztatach. Tu na spotkaniu każdy z nas jest artystą, twórcą i wykonawcą własnego pomysłu.

Do wykonania naszych form przestrzennych, donic możemy zużyć stare ręczniki, grube tkaniny. Materiały przeznaczone do ich  budowy zanurzymy w przygotowanej wcześniej zaprawie cementowej. W kolejnym etapie wykorzystując różne duże pojemniki, wiadra uformujemy naszą unikatową, oryginalną, ozdobną donicę. Po kilkudniowym schnięciu przeznaczyć będziemy mogli ją na kwiaty lub jako element dekoracyjny w ogrodzie lub na balkonie czy też na tarasie.

Poniżej są prezentowane zdjęcia z procesu powstawania naszych dzieł, jak też ich efekt końcowy. Zapraszamy do oglądania i komentowania prac, już dużo pozytywnych opinii otrzymaliśmy od uczestników naszych warsztatów, oczywiście bardzo serdecznie za nie dziękujemy i zapraszamy na kolejne warsztaty które odbędą się wiosną 2022r.